Aybüke Pusat Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde Bahar karakterini canlandıran Aybüke Pusat kimdir? Söz dizisinde dramatik bir şekilde veda eden Aybüke Pusat hala o rolünden söz ettirmektedir. Profesyonel oyunculuk kariyerine Medcezir dizisinde hayat verdiği Elif karakteri olan Aybüke Pusat hakkındaki tüm merak edilenleri yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Fox TV ekranlarında oynaya Her Yerde Sen dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Aybüke Pusat nerelidir? Nerede doğmuştur? Kaç yaşındadır? Aybüke Pusat’ın boyu, kilosu ve oynadığı diziler nelerdir? Sorularının tüm yanıtlarını yazı içerisinde bulabileceksiniz.

Güzel oyuncu Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aybüke Pusat, eğitimini Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncunun asıl gündeme gelme olayı 2014 yılında düzenlenmiş olan Elidor Miss Turkey güzellik yarışması olmuştur. Yarışmaya katılan Aybüke Pusat, 2014 yılının 15 Mayıs günü yapılan yarışma finalinde üçüncü seçilmiştir. Bu olaydan sonra da kendisine gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirmeye başlamıştır.

Aybüke Pusat’a gelen tekliflerden birisi de Medcezir dizisi içindi. Ve güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimine adım atmıştır. Aybüke Pusat, O Hayat Benim isimli diziyle de oyunculuğa devam etti ve 2015 yılında yayınlanan bu dizide Zeynep karakterine can vermiştir. Ardından ATV ekranlarında yayınlanan ve Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu gibi isimlerin de oynadığı Şahin Tepesi isimli dizide Verda karakterine can vermiştir. Son olarak ta Fox TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen isimli dizide oynamaktadır. Güzel oyuncu 1.72 cm boyunda olup, 50 kiloya sahiptir. Aybüke Pusat boğa burcudur.

Aybüke Pusat’ın Rol Aldığı Diziler

  • 2019 – Her Yerde Sen
  • 2018 – Şahin Tepesi (Verda)
  • 2017 – Söz (Bahar)
  • 2017 – Familya (Su Beyoğlu)
  • 2015 – O Hayat Benim (Zeynep)
  • 2014 – Medcezir (Elif)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*