Berat Efe Parlar Biyografisi

Berat Efe Parlar Biyografisi

Berat Efe Parlar kimdir? Berat Efe, tam 3.5 yaşında katalog çekimleriyle çok ünlü markalarda yüzünü göstererek tanınmaya başlamıştır. Bunun yanında aynı zamanda da reklam filmlerinde kendini göstermeye ve oyunculuk sektörü içerisinde yavaştan yer almaya başlamıştır. Kariyerinde sadece bunlar ile kalmamış kısa sürede çeşitli televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alarak kendinden söz ettirme başarısını göstermiştir.

Berat Efe Parlar Kariyer Geçmişi

3.5 yaşında iken katalog çekimleri ile çeşitli ünlü markaların yüzü olarak çalışma hayatına başlamıştır. Daha sonra da reklam filmlerinde de boy göstererek bu sektör içerisinde varım demeye başlamıştır. Kısa süre içerisinde dizi oyunculuğuna geçiş yapan oyuncu profesyonel anlamda Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde yer alarak kariyerinde önemli bir adım atmıştır.

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Osman karakterini canlandıran Emir Berke Zincidi’nin denize düşüş sahnesinde dublörlüğünü yapmıştır.
  • Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde Kemal karakteri ile izleyenlerinin karşısına çıkmıştır. Beren Saat, Engin Akyürek gibi önemli isimlerin rol aldığı bu dizide ilk olarak profesyonel anlamda kendini gösterebilme şansına sahip olmuştur.
  • Geniş Aile dizisinde de rol olan oyuncu Cevahir’in oğlu Cücü’ye hayat vermiştir. Rasim Öztekin, Zuhal Topal, İlker Ayrık, Ufuk Özkan, Fırat Tanış gibi pek çok önemli isimle aynı projede yer alan oyuncu bu dizide ilk önemli rolünü üstlenmiş ve oyunculuk kariyerine de önemli bir konu olarak eklemiştir.
  • Melekler Korusun dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Yine burada da Özge Özpirinçci ile aynı karede oynayarak oyunculuk deneyimlerine bir yenisini daha eklemiştir.
  • İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir gibi ünlü oyuncuların yanında rol almış ve oyunculuk hayatında bu deneyimleri edinmiştir.
  • Ayrıca Harem, Böyle Bitmesin, Arka Sokaklar, Sır adında televizyon dizilerinde de bir takım roller almıştır.
  • Poyraz Karayel dizinde Efe rolüne hayat veren oyuncu burada Sinan’ın okul arkadaşını oynamıştır.
  • İyi Aile Babası dizisinde rol alan oyuncu burada liseye giden, bilgisayar oyunlarına düşkün, tembel ve aynı zamanda yaramaz bir çocuk olan Oğulcan ismine hayat vermektedir.

Sadece bunlar ile kalamamıştır. Sadece katalog çekimlerindeki yüz, reklam filmleri ve dizi oyunculuğu ile kalmamış kariyerinde bunların yanına çeşitli sinema filmlerini ve bir TV programını da eklemiştir. Show TV’de yayınlanan Gülgüy Güldüy adı ile bilinen TV programında BKM’nin kadrosunda yer alarak çeşitli skeçlerde rol oynamış ve kariyerine önemli tecrübelerden birini eklemiştir.

Sinema alanında da Siccin, Karabasan gibi filmlerde rol almıştır. Fakat en önemli rolünü Cem Yılmaz ile oynadığı İftarlık Gazoz isimli sinema filminde oynamıştır. Burada başrolü kapan oyuncu sergilediği performansı ile izleyenlerden büyük övgüler alarak hem oyunculuk hem de sinema kariyerine önemli bir artı daha katmanın gururunu yaşamıştır.

Berat Efe Parlar Hakkında Daha Detaylı Bilgiler

Peki, küçük yaşta kariyerine bu kadar deneyimi ekleyen Berat Efe Parlar kaç yaşındadır? Berat Efe, 31 Mayıs 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2009 yılından bu yana kadar da bu sektörde aktif olarak görev almıştır.

Berat Efe Parlar nerelidir? Sorusunun cevabı ise şu olmaktadır. Ünlü oyuncu Berat Efe, 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu sebeple de İstanbullu olmaktadır. Eğitim hayatının yanında ailesinin de bu konuda büyük destekleri ile tiyatro oyunculuğu eğitimleri de almaya başlamıştır. Hala eğitimi devam eden ünlü oyuncu Berat Efe Parlar, üstlendiği pek çok rol ile kendinden bu yaşta söz ettirmeyi başarmıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*