Burak Gacemer Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Burak Gacemer Kimdir-Biyografi ve Hayatı
Burak Gacemer Kimdir-Biyografi ve Hayatı

Hem basketbolcu hem de bir model olan Burak Gacemer kimdir? Burak Gacemer, 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ailesi Selanik göçmenidir. Burak Gacemer, henüz ilkokul 4. Sınıfa giderken basketbol oynamaya başlamıştır.

Burak Gacemer, 7 yıl birinci lig olmak üzere toplamda 15 yıl boyunca Pınar Karşıyaka’da basketbol oynamıştır. 62 kez milli olan oyuncu Burak Gacemer, 2007 yılında basketbol oynamayı bırakıp, mankenliğe başlamıştır. Ardından bir koreograf olan Uğurkan Erez ile çalışmaya başlamıştır.

Burak Gacemer, Fashion TV en iyi erkek manken ödülünü 2008 yılında kazanmıştır. Burak Gacemer, Hadise Açıkgöz Düm Tek Tek klibinde ve Demet Akalın’ın klibinde oynamıştır. Brezilya’dan İzmir’e bir reklam kampanyası için 2006 yılında gelmiş olan Larissa Gacemer; İstanbul defilesinde eski basketbolcu olan Burak Gacemer ile tanışmıştır.

Larissa Gacemer; Brezilya’dan döndükten sonra da görüntülü konuşmalar ile ilişkileri devam etmiştir. Ardından Larissa yeniden İstanbul’a gelmiş ve 2011 yılının mayıs ayında evlenmiştir. Manken çift, İstanbul’da evlenmişlerdir.

Larissa Gacemer; 2013 yılında çekilmiş olan “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır. Son olarak Burak Gacemer; ATV ekranlarında yayınlanmış olan 2015 yılındaki Şoray Uzun’un sunmuş olduğu “Döndür Şansını” isimli yarışma programına eşiyle beraber katılmıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*