Burcu Bakdur Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Burcu Bakdur Kimdir-Biyografi ve Hayatı
Burcu Bakdur Kimdir-Biyografi ve Hayatı

Televizyon sunucusu olan ve sosyal video platformu olan Youtube üzerinde “Nedir” isimli kanal ile tanınan Burcu Bakdur kimdir? Burcu Bakdur, 1985 yılının 14 Haziran gününde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Burcu Bakdur, lisans eğitimini de İstanbul’da tamamlamıştır.

Burcu Bakdur, sosyal video platformu olan Youtube üzerinde “Nedir” ismindeki kanal ile farklı bir format geliştirmiş ve sunuculuk yapmaya başlamıştır. Youtube üzerinde bulunan bu kanalda merak edilen ve daha çok bilinmeyen terimler üzerine anlatımlar yapmaktadır. Vermiş olduğu sosyal mesajlar ile öne çıkmıştır. Bir dönem Amerika’da yaşamış ve kısa bir evlilik yapmış olan Burcu Bakdur, yaşamını Türkiye’de sürdürmeye devam etmektedir.

Burcu Bakdur’un farklı işlere de imza atması beklenmiş ancak Youtube üzerindeki “Nedir” isimli kanalında oldukça başarılı işler çıkarmıştır. En çok izlenen ve beğenilen videosu ise Cem Yılmaz işle birlikte açıklamış olduğu Klişe nedir? İsimli videosu olmuştur.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*