Danla Bilic Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Danla Bilic Kimdir?
Danla Bilic Biyografi

Danla Bilic Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Ünlü bir sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic‘in kim olduğunu herkes merak etmektedir. Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları ve makyaj videoları ile fenomen olan Danla Bilic çok konuşulmaya başlanmıştır. Peki Danla Bilic kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir? Bu soruların cevaplarını yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Youtube kanalında yayınlamış olduğu makyaj videoları sayesinde oldukça ün kazanan Danla Bilic‘i merak edenler internette sorgu yapmaya devam etmektedir. Danla Bilic ile ilgili basında yer almış olan haberlerin ardından iyice merak edilmeye başlanmıştır. İşte Danla Bilic ile ilgili merak edilenler yazımız içerisindedir.


Danla Bilic Kimdir?

Danla Bilic’in gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan ünlü fenomen, 5 Ekim 1994 tarihinde doğmuştur. Aslen Kütahyalıdır. Eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünde devam etmektedir. Dünyaca ün sahibi olan sosyal medya platformu Youtube üzerinde yapmış olduğu paylaşımlar ve makyaj videoları ile adeta milyonlara ulaşmıştır. Bunun dışında Twitter’da da oldukça yüksek bir takipçi sayısına ulaşmıştır.

Youtube kanalında makyaj videoları ve yaptığı sert eleştiriler ile birlikte fenomen olmayı başardı. Danla Bilic, sade kişiliği ve yaptıkları ile çok kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca kanalında paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de kesinlikle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Sonunda da Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmayı başarmıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*