Deniz Işın Kimdir? Deniz Işın Nereli ve Kaç Yaşında?

Deniz Isın Kimdir

Fox TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet isimli dizide İrem Orhun karakterine can veren Deniz Işın oldukça merak edilmektedir. Canlandırdığı karakter sosyetik ve fenomen bir isimdir. Masumiyet’in Deniz Işın kimdir? Deniz Işın nereli ve kaç yaşında? İşte Deniz Işın hakkında merak edilen tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Masumiyet isimli dizide İrem Orhun karakterine can veren Deniz Işın oldukça merak edilip, araştırılmaktadır. Dizideki performansı ile çok konuşulan İrem Orhun gerçekte kim?

Deniz Işın Kimdir?

Masumiyet isimli dizide babasının prensesi ve standart sosyetik güzel etiketi ile içerik üreten bir influencer olarak karşımıza çıkmaktadır. Deniz Işın 1992 yılının 28 Mayıs tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Kimya Bölümü’nde tamamlamış olan Deniz Işın; yine aynı üniversitede Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü’nde de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim hayatını tamamlayan Deniz Işın, İstanbul’a taşınmıştır. Bu zaman zarfında İzmir’de bulunan Sahnetozu Tiyatrosu’nda iki sene kadar eğitim almıştır. Ardından İstanbul’da da iki sene kadar sahne eğitimi almıştır. Deniz Işın; 2017 yılında Lysistrata oyununda baş karakteri canlandırmıştır. 2018 yılında da You Can’t Take It with You isimli oyunda Alice karakterini canlandırmıştır.

Bu süre içerisinde reklam filmlerinde de rol alan güzel oyuncu Deniz Işın, Fox tv ekranlarında yer alan “Her Yerde Sen” isimli dizide Merve karakterine can vermiştir. Ardından yayınlanan “İyi Günde Kötü Günde” isimli dizide Seda karakterini canlandırmıştır. Ardından “Sefirin Kızı” isimli dizide Sahra karakterine can vermiştir.

Son olarak Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde yer alan oyuncu, şimdilerde Fox tv ekranlarında yayınlanan Masumiyet isimli dizide İrem Orhun karakterine can vermektedir.

Deniz Işın’ın Rol Aldığı Diziler

  • 2021 – Masumiyet (İrem Orhun)
  • 2019 – Her Yerde Sen (Merve Mutlu)
  • 2020 – İyi Günde Kötü Günde (Seda)
  • 2020 – Sefirin Kızı (Sahra)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*