Enes Batur Kimdir? Enes Batur nereli ve kaç yaşında?

Enes Batur Kimdir

Enes Batur Kimdir? Enes Batur nereli ve kaç yaşında?

Türkiye’deki Youtuberlar arasında en çok tanınan isimlerden birisi olan Enes Batur oldukça dikkat çekmektedir. Dolayısıyla Enes Batur kimdir sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Enes Batur hakkındaki tüm merak edilenleri biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Ünlü youtuber Enes Batur’un hayran kitlesi günden güne büyümektedir. Peki Enes Batur kimdir? Enes Batur kaç yaşında ve nerelidir? Herkes bu soruların yanıtlarını aramaktadır. Dolayısıyla Enes Batur, Youtube üzerinde yayınladığı videoların dışında bir de sinema filmi çekerek ilgi toplamıştır. Enes Batur kimdir?

Ünlü Youtuber Enes Batur, 9 Nisan 1998 tarihinde doğmuştur. Enes Batur, Antalya’da yaşamaktadır. Sosyal medya ve Youtube üzerinde herkes onu Enes Batur olarak bilmektedir. Ancak gerçek ismi Enes Batur Sungurtekin’dir. Ünlü Youtube Enes Batur, açmış olduğu Youtube kanalında çekmiş ve paylaşmış olduğu videolar ile kısa zamanda üne kavuşmuştur. Ve Youtube kanalı 11,2 milyon takipçiye ulaşmıştır.

Bugün paylaşmış olduğu bir videonun ortalama izlenmesi en az 1,5 milyon civarındadır. Enes Batur, ilk başta Youtube üzerinde konsol ve bilgisayar oyunları ile ilgili inceleme videoları çekmeye başlamış ve bu sayede dikkat çekmeye başlamıştır. Belli bir üne kavuştuktan sonra da Hayal mi Gerçek mi? adındaki filmi ile vizyona giren ünlü Youtuber, filmden de oldukça güzel bir geri dönüş almıştır. Kendi hayatını anlatmış olduğu film özellikle gençler tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Son olarak Youtube üzerindeki videolarında bazı argo konuşmalarından ötürü, ebeveynler tarafından çok sevilen bir yüz olamamıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*