Fatih Çetintaş Kimdir?

Fatih Çetintaş Kimdir

Fatih Çetintaş son dönemde oldukça popüler olan Alev Alev dizisinde Komiser Taner olarak rol almaktadır. Genç ve yakışıklı oyuncu ekranlarda ilk kez görüldüğü için dizinin hayranları yoğun olarak Fatih Çetintaş kimdir diye merak etmekte ve internette Fatih Çetintaş kaç yaşındadır şeklinde aramalar yaparak oyuncunun yaşını merak etmektedirler.

Hayranların oyuncu hakkında en çok aradıkları konulardan birisi de Fatih Çetintaş nerelidir olmakta ve memleketi araştırılmaktadır. İşte Fatih Çetintaş hakkında bütün merak edilenler…

Fatih Çetintaş Hakkında Merak Edilenler

Fatih Çetintaş oyunculuk hayatının daha başında olan isimlerden birisi. Bu yüzden hakkındaki bilgiler henüz sınırlı. Tiyatro kökenli bir oyuncu olmakla birlikte doğum yeri, doğum tarihi, eğitimi hakkında detaylara daha ulaşılmış değil.

Fatih Çetintaş Salt Talent Management Oyunculuk Ajansı bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Oyunculuk eğitimleri almış, sinema ve dizi deneyimlerinden önce çeşitli tiyatroların oyuncu kadrosunda bulunmuştur. Kesin Olmama ve Keşanlı Ali Destanı Çetintaş’ın sahneye çıktığı tiyatro oyunlarından sadece bazılardır.

Alev Alev dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Fatih Çetintaş buradaki rolü için polislik ve ateşli silah kullanım eğitimleri almıştır. Dizideki performansının geleceği hakkında da belirleyici olacak gibidir.

Alev Alev’in Komiser Taner’i

Alev Alev dizisinde Fatih Çetintaş polis akademisinden yeni mezun olmuş ve komiser yardımcılığına atanmıştır. Karizması ile dikkat çeken Komiser Taner dikkatleri üzerine çekmekte ve pek çok kadının ilgi odağı olmaktadır. Fakat mesleğine olan aşkı nedeniyle şimdilik kimseyi hayatında istememektedir. Yardımcısı olduğu Kemal Komiser’in de hayatında da kimse yoktur. Mesleğinin zorluğu nedeniyle aşka hayatında yer olmadığını düşünmektedir. Fakat Komiser Kemal uzun süre üzerinde uğraştığı bir dosyadaki suçluya aşık olur. Bunun için de aşkını mesleğine tercih ederek yerini Komiser Taner’e bırakır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*