Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir

Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik ile rol oynamıştı. Peki Feyyaz Şerifoğlu kimdir? Bu oyunculuktan elde edilen sinerji ile Kanal D ekranlarında başlayan Camdaki Kız isimli dizide de başrollerini paylaşmaktadırlar. Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında? Hakkında merak edilen tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda isimli dizide Can karakterine can vermiş olan Feyyaz Şerifoğlu, performansı ile göz doldurmuştu. Şimdi de Kanal D ekranlarında başlayan Camdaki Kız isimli dizide rol alıyor. Feyyaz Şerifoğlu kaç nereli? İşte Feyyaz Şerifoğlu’nun hayatı.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. İlk kez dikkatleri üzerine çekmesi O Ses Türkiye isimli şarkı yarışmasına katılması ve Gidene isimli şarkıyı söylemesi ile olmuştur. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda isimli dizide canlandırmış olduğu Can isimli karakter ile de kendisine olan ilgi iyice artmaya başlamıştır.

Feyyaz Şerifoğlu; lisans eğitimini Tekirdağ Çorlu’da Tekstil Mühendisliği okuyarak tamamlamıştır. Katılmış olduğu O Ses Türkiye yarışması sonrasında da Ajda Pekkan’ın dikkatini çeken oyuncu bir süre de Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapmıştır. Feyyaz Şerifoğlu’nun Gidene isimli şarkısı Youtube üzerinde yaklaşık 2 milyon izlenme sayısına sahip olmuştur.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*