Furkan Palalı Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Furkan Palalı Kimdir?
Furkan Palalı Biyografisi

Furkan Palalı Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Profesyonel ilk oyunculuk deneyimi Startv’de yayınlanmış olan Küçük Sırlar dizisinin Aras karakterini canlandıran Furkan Palalı kimdir? Furkan Palalı kaç yaşında? Furkan Palalı nereli? İşte Furkan Palalı hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar. Furkan Palalı biyografisi.

Bu sıralar Fox tv ekranlarında devam etmekte olan Benim Tatlı Yalanım dizisinde canlandırdığı Nejat Yılmaz karakteri, yani Furkan Palalı hakkında tüm bilmeniz gerekenleri biyografi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Furkan Palalı nerede doğmuştur? Furkan Palalı’nın boyu kaç? Furkan Palalı kaç kilodur? Gibi merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda…

Ünlü oyuncu Furkan Palalı, 27 Ekim 1986 yılında Konya’da doğmuştur. Furkan Palalı eğitimini tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Hemen ardından da Marmara Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyonculuk bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Furkan Palalı; üniversite eğitimine devam ettiği sıralarda Ferdi Merter ve Tuncay Özinel’den oyunculuk dersleri almıştır.

Bir dönemler de modellik yapmaya başlayan Furkan Palalı, 2011 yılında yapılan Best of Model the Turkey yarışmasına katılarak birinci olmuştur. Hemen arkasında yapılan Best of Model the World yarışmasında da birinci olmuş ve oldukça tanınmaya başlamıştır. Bu tanınma bir süre sonra oyunculuk kariyerine dönüşerek ilk kez Küçük Sırlar dizisinde rol alarak oyunculuğa ilk adımı atmıştır.

Furkan Palalı, son olarak Star tv ekranlarında yayınlanmakta olan Benim Tatlı Yalanım isimli dizide oynamaktadır. Bu dizide Nejat karakterine can veren Furkan Palalı, 82 kilo ve 1.90 boyundadır. Ayrıca Furkan Palalı akrep burcudur.


Furkan Palalı’nın Oynadığı Dizi ve Filmler

2019 – Benim Tatlı Yalanım (Nejat Yılmaz)
2018 – Bir Mucize Olsun (Yiğit)
2018 – Yuvaya Dönüş (Sinema Filmi)
2017 – Direniş Karatay (Sinema Filmi)
2016 – Somuncu Baba Aşkın Sırrı (Sinema Filmi)
2016 – No 309 (Onur)
2015 – Son Çıkış (Kenan)
2014 – Kızıl Elma (Murad)
2013 – Aşk Emek İster (Demir)
2012 – Son Yaz Balkanlar 1912 (Arif)
2011 – Hayat Devam Ediyor (Giray)
2011 – Adını Feriha Koydum (Manken)
2010 – Küçük Sırlar (Aras)


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*