Gizem Arıkan Kimdir?

Gizem Arıkan Kimdir

Ekranların genç isimlerinden biri olan Gizem Arıkan kimdir? Gizem Arıkan başarılı genç oyunculardan biri olarak ekranlarda yer almaktadır. Henüz oyunculuk kariyerinde çok fazla projede bulunmasa da yer aldığı projelerle izleyiciden olumlu dönüşler almıştır. Arıkan İstanbul’da doğmuştur. 1994 doğumlu olan genç oyuncu 10 Şubat tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Kova burcu olan oyuncu, burcunun bazı özelliklerini taşımaktadır. Sakin yapıya sahip olan oyuncu evli değildir. 1.68 cm boyunda, 55 kilodur. Kıvırcık saçlı ve renkli gözlü olan Arıkan farklı projelerde yer alarak izleyicinin karşısına çıkmıştır. Oyuncunun dönüm noktası ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizidir.

Gizem Arıkan Hayatı

Gizem Arıkan nerelidir? Arıkan İstanbul doğumlu bir oyuncudur. İstanbul’da dünyaya gelen Arıkan eğitimini İstanbul’da almaya başlamıştır. Televizyon ekranlarında pek görünmese de bugüne kadar çoğunlukla tiyatro gösterilerinde yer almıştır. Eğitimini oyunculuk ve tiyatro üzerine alan başarılı oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yaşamıştır. 2016 yılında yayınlanan Aşkın 5 Hali isimli filmde rol alan oyuncu bu filmde başarılı performans sergileyerek beğeni toplamıştır. Oyuncu, farklı tiyatro gösterilerinde yer almaya devam etse de birkaç oyunculuk deneyimi edindi.

Gizem Arıkan kaç yaşındadır? Arıkan 1994 doğumludur. İstanbul doğumlu olan oyuncu, eğitimini oyunculuk üzerine almıştır. Aldığı eğitimin ardından kendini geliştirmeye devam ederek farklı projelerde yer almıştır. Yer aldığı projeler oyuncuya tecrübe kazandırmıştır. Özel hayatını çok fazla göz önünde yaşamak istemeyen oyuncu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz adlı dizi sayesinde hayran kitlesini büyütmüştür. Kariyer hayatında önemli projelerle yükselen Arıkan son olarak 2019 yılında izleyici karşısına çıkmıştır.

Gizem Arıkan Kariyer Hayatı

Gizem Arıkan İstanbullu bir oyuncudur. Küçük yaşta tiyatro ile tanışan ve kendini tiyatro alanında geliştiren Arıkan, eğitim hayatına bu doğrultuda yön vermiştir. Arıkan genellikle tiyatro gösterilerinde rol almaktadır. Fakat birkaç dizi ve filmde de rol alarak izleyicinin karşısına çıkmıştır. Tiyatro oyuncusu olan Arıkan ilk ekran önü deneyimini 2016 yılında yaşamıştır. 2016 yılından sonra bazı film ve dizilerde rol alarak tecrübe kazanmıştır. 2016 yılında sergilediği performansın ardından fazla ara vermeden yeniden ekran önüne çıkmıştır.

2017 yılında ikinci ekran önü deneyimini yaşayan başarılı oyuncu, Organik Aşk adlı sinema filminde rol almıştır. Filmde sergilediği performansla kariyer hayatını güçlendirmeyi başarmıştır. 2017 yılında yayınlanan sinema filminde ünlü genç isimlerle birlikte rol almıştır. İkinci ekran önü deneyimi sayesinde yönetmenlerin ilgisini çeken oyuncu daha sonra klipte yer almıştır. Kahraman Deniz tarafından seslendirilen Böyle Sever isimli şarkının klipinde Arıkan oynamıştır. 2019 yılında dizi oyuncusu olarak rol alan Arıkan, Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakterini canlandırmıştır. Genç oyuncunun ilk başrol deneyimi Yaralı Kuşlar olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide başrol oyuncusu olarak izleyiciden beğeni toplamıştır.

Dizinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almaya başlayan Arıkan bu dizide kariyer hayatında ciddi adımlar atmıştır. Dizinin son bölümlerinde başrol oyuncusuyla birlikte uyumu yakalayan Arıkan bu proje sayesinde kariyerinde yükseliş kaydetmektedir. Boş zamanlarında genellikle arkadaşlarıyla vakit geçiren, hayatını sakinlikle geçirmek isteyen oyuncu ilerleyen dönemlerde farklı projelerde izleyicinin karşısına çıkabilir. Yaralı Kuşlar ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinin ardından oyunculuk kariyerinde ilerleme kaydeden Arıkan yeni projeleri değerlendirecektir.

Tiyatro, dizi ve film oyuncusu olarak izleyiciyle buluşan oyuncu günümüzün genç yıldızları arasında yerini almaktadır. Yeteneğini kullanarak tecrübe kazanan, yönetmenler tarafından ilgi gören Arıkan tüm performanslarını başarıyla izleyiciye aktarmaktadır.


 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*