Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya Kimdir

Youtube platformu üzerinde sunduğu stand-up programı ile kısa sürede tanınan Hasan Can Kaya kimdir? Çok kısa bir sürede 2 milyon takipçi sayısına ulaşmayı başaran Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı’nın Exxen platformuna transfer olmuştur. Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Exxen platformunda Konuşanlar isimli kendi yazmış olduğu program ile çok kısa sürede herkes tarafından sevilmiştir. Çok kısa sürede de 2 milyon takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya hakkında bilmeniz gereken tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Hasan Can Kaya, 1989 yılının 16 Aralık tarihinde İstanbul Güngören’de dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalıdır. Hasan Can Kaya, uzun yıllar boyunca komedi programlarında metin yazarlığı yapmıştır. Hazırlamış olduğu bu formatları da farklı farklı birçok platformda sergilemiştir.

Önceki dönemlerde BKM’de de birçok iş yapmış olan Hasan Can Kaya, Konuşanlar programı formatınının da kendisine ait oluşu ile Youtube platformu üzerinde çok kısa sürede popülerliğe ulaşmıştır. Birçok ünlü ismi de programında ağırlamıştır. Ardından 1 Ocak 2021 tarihinde Acun Ilıcalı’nın yayın hayatına başlayan Exxen isimli platformuna transfer edilmiştir.

Bunun haricinde Hasan Can Kaya, Leman Kültür’de sürekli olarak sahne yapmaktadır. Birçok komedi programında da yönetmenlik ve oyunculuk yapmıştır. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, kendi programının da yönetmeni olan ve sürekli bahsettiği Sultan San ile birliktedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*