Masterchef 2020 Gülşah Suna Kimdir?

Gulsah Suna Kimdir

Milyonları ekranlara kilitleyen Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının adından söz ettiren bir başka yarışmacısı da 6 Eylül 2020 akşamı elenen Gülşah Suna’dır. Yarışmaya 2019 yılında da katılmış ancak ilk elemelerde elenen Gülşah Suna, 2020 için de mücadelesini sürdürmüştür. Ardından ilk eleme ve üçlü elemelerde başarılı olarak ilk 16 kadrosuna dahil olmuştur. Peki at antrenörü olan Gülşah Suna kimdir? Gülşah Suna kaç yaşında? Gülşah Suna nereli? Soruların cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Gülşah Suna, Masterchef 2020 yarışmasında yapmış olduğu yemekler, hal ve tavırları ile oldukça dikkat çekmiştir. 28 yaşında ve at antrenörü olan Gülşah Suna ilk 16 kadrosuna girmiş ve hep başarılı olmuştu. Eylül ayının ilk haftasında kurulan kırmızı takım içerisinde olan Gülşah Suna’yı Emir Elidemir dokunulmazlık kazanarak eleme potasına göndermişti. 6 Eylül 2020 akşamı yapılan eleme gecesinde ilk 3 yemek arasında seçilemeyen Gülşah Suna, son 3 kişi arasına kaldı. Şef Mehmet Yalçınkaya’nın imza yemeğini yapmaya çalışan 3 yarışmacı arasında en kötü tabak seçilerek yarışmadan elenmiştir.

Gülşah Suna; yapmış olduğu açıklamada, yarışmaya geçen sene de katıldığını, ancak fazla konuştuğu için yemeği unuttuğunu dile getirmiştir. Aynı zamanda at antrenörü olarak ta meslek hayatına devam eden Gülşah Suna instagram üzerinde de takipçilerini arttırmıştır. İnstagram adresi gulsah_suna olan yarışmacının 11 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*