Masterchef Arem Yüce Kimdir?

Masterchef Arem Yüce Kimdir

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının en merak edilen isimlerinden birisi de Arem Yüce’dir. 6 Eylül 2020 eleme gecesinde Gülşah Suna elendikten sonra yerine son elenenlerden birisi gelecekti. Masterchef bir süre daha 16 kişi olarak devam edecek. Bu sebeple Gülşah’ın boş kalan tezgahına Arem Yüce getirilmiştir. Peki Masterchef Arem kimdir? Arem Yüce nereli? Masterchef Arem kaç yaşında? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Arem Yüce; Masterchef 2020 yarışmasına yedek olarak katılanlar arasında yerini almıştır. 8 Eylül 2020 akşamı Masterchef Arem, seçildiği kırmızı takım kaptanlığı görevi ile yarışmaya başlamış olacaktır. Birçok kişi tarafından da Masterchef Arem’in hayatı merak edilmektedir. İşte Masterchef Arem’in hayatı.

Masterchef yarışmacısı Arem Yüce 22 yaşındadır. Aslen Diyarbakırlı olan Arem işletmecidir. Kendisi yemek yapmayı bir tutku olarak tanımlamaktadır. Özellikle yemeklerine de dizi ve film isimleri vermeyi oldukça sevmektedir. Masterchef Arem; yemeklerine kendi yorumunu kattığını ve standart dışına çıkmayı sevdiğini söylemektedir. Arem; aşçılık mesleğindeki eksiklerini de Masterchef Türkiye yarışmasında almış olduğu eğitimler ile tamamlamak istediğini belirtmiştir. Arem Yüce, 13 Eylül 2020 akşamı takım arkadaşları tarafından gönderilmiş olduğu eleme potasında elenmiştir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*