Masterchef Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Masterchef Barbaros Yoloğlu Kimdir

Masterchef Barbaros Yoloğlu kimdir? Yaklaşık 3 yıldır TV8 ekranlarında Masterchef isimli yarışma yapılmaktadır. Jürisinde Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan oluşan program çok büyük ilgiyle takip edilmektedir. Barbaros Yoloğlu da bu sene Masterchef yarışma programının yarışmacıları arasında yer almaktadır. Peki Masterchef yarışma programına Bodrum’dan katılan Barbaros Yoloğlu kimdir?

Barbaros Yoloğlu; oldukça merak edilen isimlerin arasında yer almaktadır. Masterchef 2020 yarışma programının ilk 16 yarışmacısı arasına katılmış olan Barbaros Yoloğlu; sosyal medyadaki değişmiş hali ile de oldukça konuşulmaktadır. 26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu; Bodrum Bitez’de bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Barbaros Yoloğlu, özellikle et ürünlerinde kendisine oldukça güvenmekte olup tüm yemeklerin de üstesinden gelebileceğini söylemektedir.

Sosyal medyanın oldukça yüksek takipçileri bulunan uygulaması Instagram üzerinde de yaklaşık 40.000 kadar takipçisi bulunmaktadır. Eski hali oldukça kilolu olan Barbaros Yoloğlu’nun bu değişimi de takipçilerin gözünden kaçmayarak, fenomenliğini giderek arttırmaya başlamıştır.

Son olarak Barbaros Yoloğlu; ilk hafta performansı ile ve söylemleriyle de oldukça dikkat çekmektedir. Masterchef 2020 yarışmasının ilk haftasında kırmızı takıma dahil olan Barbaros Yoloğlu; diğer bir yarışmacı Duygu Acarsoy ile de bir tartışma yaşamış ve “Bu kıza uyuz oldum, haftaya direk potaya göndereceğim” sözleri ile de herkesin dikkatini çekmişti.

Barbaros Yoloğlu; zorlu mücadelesi ile birlikte Serhat ile birlikte geldiği son ikideki canlı finalde 3 Ocak akşamı Masterchef 2020 yarışmasının ikincisi olmuştur.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*