Masterchef Furkan Yalçın Kimdir?

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının merak edilen isimleri arasında pastacı Furkan Yalçın da bulunmaktadır. Furkan Yalçın, oldukça başarılı tabaklar çıkaran yarışmacı 14 Eylül 2020 haftasında yapmış olduğu tatlı ile mavi takım kaptanı seçilmiştir. Peki Masterchef Furkan Yalçın kimdir? Furkan Yalçın kaç yaşında? Furkan Yalçın nereli?

Masterchef 2020 programının başarılı yarışmacılarından olan Furkan Yalçın, 20 yaşındadır. Pastacılık mesleğini icra etmekte ve tam 6 yıldır bu işi yapmaktadır. Pastacılık ile ilgili birçok eğitim alan Furkan Yalçın, 2014 yılında Etiler Turizm Otelcilik Lisesi’ne başlamıştır. Aynı zamanda Furkan Yalçın, Çin yemekleri üzerine de eğitimler almıştır.

Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısının başarılı pastacısı Furkan Yalçın, takımlar oluşturulurken, herkesin takımına dahil etmek istediği bir yarışmacı haline gelmiştir. Son olarak Furkan Yalçın, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde 4 yıllık Gastronomi Bölümü’nü kazanmıştır. Böylelikle hem eğitimini hem de iş yaşamını birlikte sürdürmektedir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir