Masterchef Selin Öztürk Aydın Kimdir?

Masterchef Selin Öztürk Aydın Kimdir

TV8 ekranlarında ilgi izlenen Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının konuşulan isimlerinden birisi de Selin Öztürk Aydın olmuştur. Selin Öztürk Aydın; son 16 kadrosuna geçmeden hemen önce elenmişti. Ardından her hafta 16 kişi arasından bir kişi ayrılmaya başlamıştır. Sonrasında da eski başarı göstermiş olan yarışmacılardan yine 16 kişiye tamamlayarak devam etmişlerdir. Dolayısıyla Selin Öztürk Aydın’a da 14 Eylül haftası yeniden fırsat gelmişti. Peki Masterchef Selin Öztürk Aydın kimdir? Masterchef Selin Aydın kaç yaşında? Masterchef Selin Aydın nereli?

Yapılan kaptanlık oyununda en iyi Oreo bisküvili tatlıyı yapan Masterchef Furkan Yalçın, mavi takım kaptanı seçilmiştir. Kırmızı takım kaptanı olarak ta karşısına Selin Öztürk Aydın’ı geçirmiştir. Hafta boyu yapılan 3 takım oyununda kırmızı takım 1 galibiyet elde etmiştir. Ve 4 kendisiyle birlikte 4 isim daha aynı takımdan potaya gitmiştir. 20 Eylül Pazar gecesi yapılan 6 kişilik eleme gecesinde, Selin Öztürk Aydın Somer Şef’in verdiği ahtapot tabağını pişirememiş ve Masterchef 2020 isimli yarışmadan elenmiştir.

Masterchef Selin Aydın; 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Masterchef Selin Öztürk Aydın; Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Evli ve 1 çocuk annesi olan Selin’in Toprak adında bir oğlu bulunmaktadır. Aynı zamanda kendisini bir genç girişimci olarak kanıtlayan Selin Aydın; Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri şirketinin kurucusudur.

Masterchef Selin Öztürk Aydın; kurmuş olduğu şirkette eğitim ve insan kaynakları konusunda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda da Ege İş Kadınları Derneği’nin üyesi ve bu dernekte de aktif rol oynamaktadır. Selin Aydın; mutfağı ve toprağı çok sevdiğini belirtmektedir. Bu sebeple de hayalinde, kendi restoranını açmak ve burada insanları muhteşem tatlar sunmayı hedeflemektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*