Masterchef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir?

Masterchef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Masterchef Türkiye 2020’de performansı ile dikkat çeken diğer yarışmacı da Uğur Yılmaz olmuştur. Uğur Yılmaz, hem hikayesi hem de Masterchef yolculuğu için dikkat çekmektedir. Masterchef Uğur Yılmaz kimdir? Uğur Yılmaz nereli? Uğur Yılmaz kaç yaşında? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Masterchef Uğur Yılmaz; özellikle yapmış olduğu yemekler ve performansı ile dikkat çekmektedir. İzleyicilerin de beğenisini toplamış olan Uğur Yılmaz, 26 yaşında ve aşçıdır. Masterchef Türkiye 2020 yarışmasına da Antalya’dan katılmaktadır.  Bu yarışmaya başvurmadan önce de Katar Doha’da çalışma fırsatı bulmuştur.

Masterchef ilk turunda şeflere özel bir tarifi olan bonfile sarma yapmıştır. Böylece şeflerinden evet oyu almış ve bir üst tura çıkmaya hak kazanmıştır. Üçlü elemede ise yarışmacılardan risotto yapmaları istenmiş ve 30 dakikalık sürede en iyi risottoyu Uğur Yılmaz Deniz’in yaptığına karar verilmiştir. İddialı yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz, Masterchef 16 kadrosuna giriş yapmıştır.

Başlarda yapmış olduğu takım kaptanlığında 3 – 0 bir yenilgiye uğramıştır. Ancak eleme turuna girdiği her yarışmadan çıkmayı başarmıştır. Bireysel performansı ve takım çalışması iyi olan Uğur Yılmaz Deniz, önceki yıllarda yapmış olduğu sosyal medyadaki paylaşım ve sözleri nedeniyle 29 Kasım akşamı Masterchef Türkiye 2020 programından diskalifiye edilerek veda etmiştir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*