Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir?

Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir?

Masterchef Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef isimli en iyi şeflerin seçildiği yarışmaya katılan Güzide Mertcan kimdir? Yarışmaya İstanbul’dan katılan Güzide Mertcan’ın gerçek mesleği estetisyenliktir. Güzide Mertcan öğrenimini Manisa ve İzmir’de tamamlamıştır. Boş zamanlarında da ablası ile beraber tekstil işleri ile ilgilenmiştir.

Ardından şu anda devam eden evliliği Mustafa Mertcan ile tanışmıştır. Bu güzel birliktelik evlilik ile devam etmiştir. Güzide Mertcan şu anda 3 çocuğa sahiptir. Dolayısıyla iş hayatına biraz ara vermek zorunda kalmıştır. Verdiği aranın ardından estetisyen olmak isteyen Güzide Mertcan, birçok eğitim alarak bu alana yönelmiş ve yeni mesleğini bulmuştur.

Özellikle çocukları için birbirinden güzel yemekler yapan Güzide Mertcan, yapmış olduğu yemekleri de instagram hesabında paylaşmaya başlamıştır. Böylece takipçi sayısını oldukça arttırmayı başarmıştır. Masterchef yarışmasına başvuru yapan Güzide Mertcan seçilmiştir. Instagram hesabında da gözle görülür bir artış sağlanmıştır. Yarışmadan önce 21 bin takipçisi olan Güzide Mertcan, yarışma sonrasında 205 bin gibi bir takipçi sayısına ulaşmıştır.

Yarışmanın dışında hem iyi bir anne, hem de iyi bir eş olan Güzide Mertcan’ın eşi DOF Robotic isimli şirketin sahibidir. Bu şirket İstanbul Esenyurt’ta bulunmaktadır. Güzide Mertcan çocukları ile sürekli zaman geçiriyor ve geziyor. Bu anlarını da takipçileri ile paylaşıyor.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*