Melisa Döngel Kimdir?

Melisa Döngel Kimdir

Fox Tv ekranlarındaki sevilen dizi Aşk Mantık İntikam’ın güzel oyuncusu Melisa Döngel kimdir? Aşk Mantık İntikam isimli dizide Çağla karakterine can veren oyuncu Melisa Döngel kaç yaşında? Melisa Döngel hakkında merak edilen tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Melisa Döngel; çocukluğunda babası tarafından cinsel istismara uğradığını ve annesinin bu duruma inanmadığını açıklamıştı. Mahkemede vermiş olduğu ifadeler ortaya çıkmıştı. Melisa Döngel maruz kaldığı durum için, “Ben artık dik durmaktan sıkıldım. Bir şey olmamış gibi yaşamaktan çok yoruldum, çocukluğumu yaşayamadım. Annem inanmadı. Polise gitme babanı alırlar sonra geri bırakırlar, olan sana olur” cümleleri ile anlatmıştır. Peki Melisa Döngel kimdir?

Melisa Döngel Hayatı

Melisa Döngel 18 Eylül 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu, eğitimini Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde bitirmiştir. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan “Hangimiz Sevmedik” isimli dizide Sevtap karakteri ile gerçekleştirmiştir.

Yine 2016 yılında yılların eskitemediği “Arka Sokaklar” isimli dizide Nil karakterine can vermiştir. Melisa Döngel, dizi serüveni hızla devam etmiştir. 2018 yılında FOX Tv ekranlarında yayınlanan “Bizim Hikaye” isimli dizide Deniz Çelik Elibol karakterine can vermiştir.

Melisa Döngel, yine Fox Tv ekranlarında 2020 yılında başlayan “Sen Çal Kapımı” isimli dizide Ceren Başar karakterini canlandırmıştır. 2021 yılına gelindiğinde ise güzel oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan “Sadakatsiz” isimli dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır. 2021 yılında Sen Çal Kapımı isimli diziden ayrılmıştır.

Melisa Döngel son olarak yine Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Aşk Mantık İntikam” isimli diziye dahil oldu ve bu dizide Çağla Yılmaz karakterine can vermektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*