Necat Gülseven Kimdir?

Necat Gülseven Kimdir
Necat Gülseven Kimdir

İş adamı olan Necat Gülseven kimdir? Necat Gülseven, şarkıcı olan Ebru Yaşar ile evlidir. Necat Gülseven; 1980 senesinde Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde dünyaya gelmiştir. Öğrenimine Diyarbakır’da başlayan Necat Gülseven, sonradan İstanbul’a gelmiştir.

İş hayatına çok genç yaşlarında atılmış olan Necat Gülseven; Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat AŞ’yi kurmuştur. Çok kısa bir süre sonra da Necat Gülseven; Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. şirketinde Yönetim Kurulu başkanı olmuştur.

23 Haziran 2015 tarihinde Necat Gülseven ile şarkıcı olan Ebru Yaşar dünya evine girmiştir. Evlilikleri Marmaris Bozburun’da gerçekleşmiştir. Bu evlilikten 14 Şubat 2017 tarihinde bir kız bir erkek olmak üzere ikizleri dünyaya gelmiştir.

Başarılı bir iş adamı olan Necat Gülseven; 2019 yılı itibariyle faaliyetlerini genişletmiştir. Medyada da rolünü alarak medya patronu olmuştur. Necat Gülseven; 3N Medya’nın sahibidir. Türkiye’de bulunan Viva Radyo, TV100, Bizimev TV ve Show Radyo kanallarını Necat Gülseven satın almıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*