Nihan Aypolat Kimdir?

Nihan Aypolat Kimdir

Fox TV ekranlarında beşinci sezonu yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Yasak Elma isimli dizide Arzu karakterine can verene Nihan Aypolat kimdir? Peki Nihan Aypolat kimdir? Nihan Aypolat kaç yaşında? Nihan Aypolat’ın hayatı.

Arama motorlarında özellikle Yasak Elma Arzu kimdir soruları dolaşmaya başlamıştır. Yasak Elma dizisinde Kumru karakterine can veren Biran Damla Yılmaz’ın babası rolündeki Doğan yani Murat Aygen ile sevgili rolündedir. Arzu karakteri de performansıyla araştırılmaya başlanmıştır. Nihan Aypolat kaç yaşında ve nereli? Nihan Aypolat’ın hayatını biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Nihan Aypolat, ilk olarak Dabbe film serisi ile ismini duyurmuştur. Nihan Aypolat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2011 yılından bu yana film, dizi ve tiyatro oyunlarında kendini göstermektedir. 2020 yılında da Kimseziler isimli dizide rol oynamıştır. Nihan Aypolat, İstanbul Drama Topululuğu oyuncusu olarak işine devam etmektedir.

Nihan Aypolat, sinema filmlerinin yanısıra reklamlarda da oyunculuk yapmıştır. Aynı zamanda oyunculuk yanında yönetmen yardımcısı olarak ta çalışmıştır. Özellikle tiyatro oyunu olan Hamlet ile başarılı bir performans ortaya koymuştur. Cin Vakası ve Dabbe filmleriyle adından söz ettirmiştir. Nihan Aypolat şimdilerde Fox TV ekranlarında beşinci sezonu yayınlanan Yasak Elma dizisinde Arzu karakterine can vermektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*