Özge Törer Kimdir?

Özge Törer Kimdir?

Özge Törer Kimdir?

Özge Törer, 2019 senesinde ilk rolüyle Türk Sinemasına giriş yapacak olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde okuyan bir öğrencidir. Kanal V bünyesinde Özge ile Hayatın İçinden programında çıkış yakalayan Özge Törer’in 2019 yılı itibariyle ilk dizisi ile sinema hayatına adım atması beklenmektedir. Özge Törer, 24 eylül 2019 salı akşamı oynayacağı ilk rol açıklanarak medyada popüler hale olmuştur. Oyuncunun bu çıkışı Türk medyasına düşen en büyük haberdi. Özge Törer’in Atv ekranlarında ekim ayı itibariyle izleyicisi karşısına çıkması beklenen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisi oyuncu kadrosunda yer alması beklenmektedir.

Osman Bey karakterine can verecek olan dünya çapında ünlü oyuncu Burak Özçivit ile partner olarak düşünülen kadın sinema oyuncusunun olarak gündeme gelen Özge Törer, bu haberle popülaritesini bir hayli artırmıştır. Diriliş Osman dizisinde Malhun Hatun olarak ekranlarda yer alacak kadın başrol oyuncusu için düşünülen Özge Törer, Türk Televizyon Tarihi rekorları kıran ve hala pek çok hayranı olan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisinde rol alarak seyirci karşısına çıkması beklenmektedir.

Tekden Film tarafından yapılan seçmeler sürecinde hem yetenekli hem de güzel kadın oyuncu olarak seçilen ve çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden aktif bir şekilde paylaşımlar yapan genç yetenek, daha şimdiden hayranları tarafından sevilen bir televizyon yüzü haline gelmiştir.

Özgü Törer Nerelidir?

İstanbul doğumlu olan ve İstanbul’da ikamet etmekte olan Özge Törer yirmili yaşların başında olan yetenekli ve genç bir üniversite öğrencisidir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü kazanan ve hala burada okumakta olan Özge Törer, şu anda üniversite üçüncü sınıf öğrencisidir. Girdiği Diriliş Osman seçmelerinde yapımcı Mehmet Bozdağ’ı hem yeteneği hem de güzelliği ile büyülemeyi başaran genç yetenek adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Küçük yaşlardan beri sinema ve tiyatroya merakı olan İstanbullu oyuncu, öğrencilik hayatını ve kariyerini de bu istek ve merak üzerine inşa etmiştir. Didim yöresi hayranı olan ve şu anda İstanbul’da ikamet etmekte olan Özge Törer sağlam bir Atatürk hayranıdır. Aynı zamanda yüzme ve ata binme sporlarını çok sevmektedir. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaya devam eden Özge Törer, Kanal V kanalında Özge ile Hayatın İçinden programını sunmaktadır. Canlı anlatımı ve neşeli sunumu ile tanınan Özge Törer, sinema kariyerinde de benzer başarıları yakalamak ve ekranların sevilen yüzü olmak için hem üniversite eğitimine devam etmekte hem de oyunculuk olarak kendini sürekli olarak geliştirmektedir.

Özge Törer Kaç Yaşında?

1998 yılı doğumlu Özge Törer, 21 yaşındadır ve bu zamana kadar hiçbir dizide veya sinema filminde rol almamıştır. Diriliş Osman dizisi ile sinema hayatına atılacak olan Özge Törer; bu dizide Burak Özçivit ile partner olacak ve Osman Gazi’nin eşi Malhun Hatun karakterine hayat verecektir. Bu rolün gerçekleşmemesi durumda ise, pek çok farklı proje üzerinde çalışan başarılı ve genç oyuncu Diriliş Osman dizisinde yer alması halinde eş zamanlı olarak başka projelerde de yer alacak.

Gelecek yıllar içinde pek çok projede düşünülen Özge Törer, daha şimdiden sosyal medyada artan popülaritesini daha da artıracak ve televizyonların sevilen yüzü haline gelecek. Spikerlik ve televizyonculuk kariyerinin getirdiği deneyim ve tecrübe ile sinema ve tiyatro de sektörüne yönelen Özge Törer, üniversitede okuduğu bölümün de etkisiyle profesyonel kariyerinin temellerini atmaya başlamıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*