Pınar Deniz Kimdir?

Pınar Deniz Kimdir

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı isimli dizide avukat Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz kaç yaşında ve nereli? Pınar Deniz hakkında merak edilen tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Son dönemde adından oldukça söz ettiren Kırmızı Oda isimli dizide Nazlı karakterine can veren Pınar Deniz, Aşkın Kıyameti adlı filmde de başrol paylaşmıştır. Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yargı isimli dizide de Avukat Ceylin karakterine can vermektedir. İlk olarak Vatanım Sensin isimli dizide karşımıza çıkan Pınar Deniz, adından söz ettirmiş ve başarılı işlerde rol almaya devam etmektedir.

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu aslen Mardinli ve Arap kökenlidir. Henüz çocuk yaşlarından bu yana oyunculuk hayalleri kurmuştur. Pınar Deniz hem oyunculuk eğitimi hem de dans eğitimleri almıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini ise Sil Baştan isimli dizideki Evrim karakteriyle yaşamıştır.

Pınar Deniz, asıl müthiş çıkışını Vatanım Sensin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı bu dizide Yıldız karakterine can vermiştir. En çok ta bir dizide Can Yaman ile rol alacakken kendisinin tavır ve tutumları sebebiyle dizide rol almaktan vazgeçmiştir.

Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın da Yani isimli şarkısının klibinde oynamıştır. 2018 yılında Berk Cankat ile başrol paylaştığı Bir Deli Rüzgar isimli dizide Gökçe karakterine can vermiştir. Ardından Netflix üzerinde yayınlanan Aşk 101 isimli dizide Burcu karakterine can vermiştir.

Pınar Deniz 2020 yılında Star TV ekranında yayınlanan Menajerimi Ara isimli dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır. Şimdilerde de Kanal D ekranında yayın hayatına başlayan Yargı isimli dizide Avukat Ceylin karakterine can vermektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*