Reynmen Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Reynmen Kimdir?
Reynmen Biyografi

Reynmen Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Reynmen ismi ile tanınmış olan fenomen Yusuf Aktaş, şarkıları ve hayatı ile adeta merak konusu olmayı başarmıştır. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kuzeninin oğlu olan Yusuf Aktaş, Ela isimli şarkısı ile oldukça ün kazanmıştır. Peki Reynmen kaç yaşında? Reynmen nereli? Reynmen olarak tanınmış olan Yusuf Aktaş hakkında merak edilenleri biyografi yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın akrabası olan ve Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş, Ela şarkısı ile birlikte gündeme oturmuştur. Bir günde izlenme rekoru kıran ve tanınan Reynmen, kendisi hakkında söylenenlere de yanıtını anında vermektedir. Reynmen kimdir? Reynmen hakkındaki önemli bilgiler nelerdir? İşte hakkında merak edilenler….

Reynmen, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Reynmen, liseyi açıköğretim ile tamamlamıştır. Reynmen, radyo ve televizyon programcılığı bölümünde önlisans eğitimini tamamlamaktadır. İlk olarak Vine uygulaması ile birlikte sosyal medyaya giriş yapmıştır. Ondan sonra ünlenmiş olan Scorp uygulaması ile de fenomen olmayı başarmıştır. Hemen ardından da Youtube üzerinde çekmiş olduğu videoları yayınlayarak izlenmeye başlamıştır.

Reynmen, Sie Lieght in Meinen şarkısına Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte düet yapmıştır. Reynmen’in annesi olan Hasibe Yılmaz Aktaş, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile teyze hala çocukları olması sebebiyle Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*