Sarp İkiler’e Dair Notlar

Sarp İkiler’e Dair Notlar

Sarp İkiler kimdir? Ve Sarp İkiler kaç yaşındadır? 1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu İstanbullu olmaktadır. Oyunculuk üzerine eğitim almak ve kendini daha da geliştirmek isteyen genç oyuncu bu amaç doğrultusunda üniversite eğitimini de bu alanda gerçekleştirmiştir.

Sarp İkiler’in Kariyeri

Radyo ve Televizyonculuk Bölümünde eğitimini alan genç oyuncu çeşitli tiyatrolarda aktif olarak rol almıştır. Gaye Sökman ajansına kayıtlı olan Sarp İkiler, ajans aracılığı ile Hercai dizisindeki Caner karakterini canlandırabilecek kişi olarak uygun görülmüş ve bu şekilde ilk oynadığı dizi olan Hercai setinde oyunculuk hayatına başlamıştır.

2019 yılında ATV’de yayınlanan ve yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı dizide Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Güven Hokna, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Serdar Özer, Macit Sonkan gibi isimler ile birlikte çalışmıştır.

2021 yılında ise Fox TV’de yayınlanan ve yönetmenliğini Burak Arlıer’in yaptığı dram türündeki Son Yaz isimli dizide rol alan genç oyuncu burada Arda ismine hayat vermiştir. Dizide Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi oyuncular ile birlikte rol almıştır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*