Sude Zülal Güler Kimdir?

Sude Zülal Güler Kimdir

Son dizisi ile adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Sude Zülal Güler yeteneği ile dikkat çekmektedir. Akıllara ise Sude Zülal Güler kimdir ve Sude Zülal Güler nerelidir sorularını getirmektedir. Aslen Makedonya kökenlidir. Bugüne kadar çeşitli projelerde yer almıştır. Ancak son projesi Kazara Aşk ile de seyircinin büyük beğenisi toplamıştır. Bir diğer merak edilen konu ise Sude Zülal Güler kaç yaşındadır olmaktadır. Genç oyuncu 25 Ağustos 2021’de İstanbul’da dünyaya gözlere açmıştır. İlk defa 12 yaşında televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır. Oyuncu olma hayali kurmaya başlamıştır. Hedeflediği yolda başarı ile yürüyen Sude Zülal Güler’in hayatı hakkındaki diğer detaylar ile yazımıza devam edelim.

Sude Zülal Güler’in Yer Aldığı Projeler Nelerdir?

Her meslek kolay değildir. Ancak oyunculuk söz konusu olduğunda her yeni proje ile birlikte yeni bir karaktere bürünmektedir. Sude Zülal Güler ise 2013 yılında yayınlanan Çınar adlı dizi projesi olmuştur. Sonrasında yaklaşık beş yıl ekranlardan uzak kalan oyuncu ise 2018 yılında bir sinema filmi ile beyazperde yerini almıştır.

Keşif adlı film aynı zamanda da kariyerinin ilk sinema filmidir. Filmde Esma karakterine hayat vermektedir. Konusuna bakacak olursak birbirlerinden farklı çevrelerde büyüyen Esma, Berk ve Hasan’ın ortak noktası bilgisayar oyunlarıdır. Bir anda bir dijital oyunun içerisinde takım olan üçlü ise oyunda ilerlemektedir. Karşılarına çıkan bir zaman tüneli kendilerini tam yüz yıl önce 1918 yılında bulurlar. Çanakkale Savaşı dönemidir ve nerede olduklarını anlamaları ve geleceğe dönmenin yolunu bulmaları gerekmektedir. Bunun içinde ise verilen görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Savaşın ortasında evlerine dönmek için verdikleri mücadele ve savaş dönemi çok güzel bir şekilde ekrana yansıtılmıştır. Sude Zülal Güler’de oyunculuğu ile gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu da gözler önüne sermektedir.

Bir sonraki projesi ise yayın hayatı çok uzun olmayan Mayıs Kraliçesi dizisi olmuştur. Dizide Pınar karakterine hayat vermiştir. Ancak oyuncunun kariyerinde de dönüm noktası olan proje ise Muhteşem Yüzyıl Kösem olmuştur. Kösem Sultan’ın en büyük kızı olan Ayşe Sultan’a hayat vermiştir. Dizide de annesinin yanında olan ve kardeşlerine çok değer veren bir ablaya hayat vermektedir. Bir dönem projesi olması ve bunun yanında da çok başarılı oyuncular arasında büyük bir dizi içerisinde yer almasına karşın rolü başarılı bir şekilde hayat vermiştir. Sadece kariyeri için değil aynı zamanda da oyunculuk eğitimi içinde önemli bir fırsat olmuştur.

Yer aldığı diğer bir proje ise İsimsizler dizisi olmuştur. 2020 yılında ise Şeref Sözü dizisi ile kariyerine devam etmiştir. İlk defa başrolde yer almıştır. İsra adında çocuğu ile hayat mücadelesi veren bir kadını canlandırmıştır. Bir anda kendisini bir adada ve Cihan Adabeyli’nin yanında bulan ancak gerçek aşkı bulan bir kadını seyirci ile tanıştırmıştır. Ancak dizinin yayının ömrü çok uzun olmamıştır.

Güzel oyuncu şu anda Kazara Aşk dizisinde Şimal karakterine hayat vermektedir. Bu dizide ise bir anda kendini olaylar içerisinde bulan ve aşk ile tanışan genç bir kızı canlandırmaktadır. Dizi şu an yayın hayatına devam etmektedir.

Sude Zülal Güler Eğitim Hayatı

Küçük yaşlarda televizyon ile tanışan Sude Zülal Güler ayrıca da çok sayıda reklam filminde de yer almıştır. Oyuncunun Anadolu Lisesi mezunu olduğu bilinmektedir. Ancak üniversite eğitimi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Televizyon dünyasının başarılı oyuncularından biri olacağı düşünülen oyunculardan biri olarak görülmektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*