Suğdem Gözalır Kimdir?

Suğdem Gözalır Kimdir

Güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu dönemlerde son dizilerin aranan oyuncular arasında yer almaktadır. Pek çok kişide Suğdem Gözalır kimdir sorusunun yanıtını merak etmektedir. En çok merak edilen soruların başında da Suğdem Gözalır kaç yaşındadır ve Suğdem Gözalır nerelidir soruları gelmektedir.

Güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ancak aslen nereli olduğu bilinmemektedir.  25 Kasım 1994 yılında doğan genç oyuncu Sabancı Anadolu Lisesi mezunudur. Eğitim hayatına Özyeğin Üniversitesi Hukuk fakültesinde devam etmiştir. Ancak üniversite eğitimi devam ederken de 2017 yılında oyunculuk eğitimler almaya başlamıştır.

Oyuncunun boyu ve kilosu da çok merak edilmektedir. Yeşil gözlü oyuncu 1,68 boyundur. Kumral güzeli olan oyuncu 58 kilodur.

Üniversite eğitiminin devam edip edilmediği ise bilinmemektedir. Hukuk fakültesinde bir öğrenci iken oyuncu olmaya karar vermek büyük bir karardır. Suğdem Gözalır bu karakteri ile de ne kadar cesur olduğunu da göstermektedir.

Oyunculuk Kariyeri

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde aldığı oyunculuk eğitimi ile beraberde televizyon dünyasına ilk adımlarını atarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Genç oyuncunun en dikkat çeken başarısı ise düzenlenen 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda almış olduğu Türkiye ikinciliğidir. Sadece güzelliği değil aynı zamanda da oyunculuk kariyeri içinde önemli bir başarıdır. Televizyonda ilk tanışması 2015 yılında yayına giren Mayıs Kraliçesi dizisi ile olmuştur. Uzun süren bir dizi olsa da oyuncunun ilk rolüdür. Sonrasında ise sinema dünyasına ilk adımı atan oyuncu 2016 yılında da İkinci Şans filminde yer almıştır. Hayat verdiği karakterler ile birlikte oyunculuğu da gelişirken yavaş yavaş sektörde de adını duyurmaya devam etmiştir.

İkinci Şans filminde birlikte oynadığı Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz ile de kariyerinin önemli bir kilometre taşlarından olan bir filmi eklemiştir. 2018 yılında ise Çiçek adlı bir sinema filminde de yer almıştır.

Bütün yer aldığı projeler içerisinde en çok ses getiren ise Merve karakteri olmuştur. 2018 yılında yayınlanan 4N1K dizisindeki renkli karakterlerden biri olan Merve dizide okulun en gözde kızı olan bir karakteri canlandırmaktadır. Yalnızca güzelliği ile değil kıskanç erkek arkadaşı Gökhan ile ilişkileri de çok sevilmiştir. Gökhan ne kadar kıskanırsa kıskansın kendinden emin ve asla giyim tarzından ödün vermeyen bir karakterdir. Ne kadar çok Gökhan’ı sevse de onu sınırlayacak ya da belli bir kalıba sokmaya çalışacak bir erkeğe ise asla tahammülü yoktur. Bu iki karakter arasındaki renkli diyaloglarda diziye ayrı bir renk katmıştır.

Oyunculuk çalışmalarına ise Gaye Sökmen Ajansı ile devam eden Gözalır’ın yeni projelerde yer alıp almayacağı, nasıl bir karaktere hayat vereceği ise büyük bir merak konusudur. Yakın bir zamanda ekranlara dönerse bu sorularda yanıtlarını bulmuş olacak.

Son yıllarda genç yıldızlar sadece renk değil aynı zamanda da yeni bir soluk kazandırmaktadır. Merve karakteri ile çizdiği güçlü kız karakteri ile de gönülleri fethetmeyi başarmıştır.

Suğdem Gözalır’ın Sevgilisi Var Mıdır?

Suğdem Gözalır sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanılmaktadır.  Paylaştığı fotoğraflar ile birlikte akılara evli mi ya da sevgilisi var mıdır, sevgilisi kimdir sorularını getirmektedir. Aslında oyuncunun sevgilisi medya dünyası tarafından da yakından tanınan Berk Tatlısöz’dür. Mutlu ilişkileri devam eden çift birbirlerine çok yakıştırılmaktadır.

Renkli kişiliği de sosyal medya hesaplarından da görülen Suğdem Gözalır’ın ne zaman ekranda yeni bir proje içerisinde yer alacağı belirsizliğini korurken çok sayıda başarılı projelere de imza atacağı da görülmektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*