Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir?

Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir

Ülkemizde her gün Youtuber ve blogger isimleri oldukça artmaktadır. Sosyal medya fenomenleri, tik tok videoları çekenler ve bu sayede birçok takipçiye ve kitleye ulaşanlardan bahsediyoruz. Bunlardan Youtuber Okan Sarıoğlu’nu ele alıyoruz. Peki Youtuber Okan Sarıoğlu kimdir? Okan Sarıoğlu kaç yaşında? Okan Sarıoğlu nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Youtuber ve tik tok videoları çeken Okan Sarıoğlu 9 Nisan 2002 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Sosyal medya ve Youtube’a olan ilgisi bilgisayar oyunları ile birlikte başlamıştır. Okan Sarıoğlu özellikle korku ve komedi içerikli parodi videoları çekerek belli bir kitleye hitap etmektedir. Gün geçtikçe daha geniş kitlelere ulaşmayı başaran Okan Sarıoğlu, Youtube kanalının 219 bin abonesi bulunmaktadır.

Youtuber olan Okan Sarıoğlu, internet üzerinde gördüğünüz korkunç ve esrarengiz deneyleri gerçek hayata uyarlamakta ve denemektedir. Bursa şehrimizin en popüler olan Youtuber’larından birisidir. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen oldukça tanınmakta ve iyi bir takipçi sayısına ulaşmış durumdadır. Son olarak Okan Sarıoğlu; 1.70 cm boyunda ve 60 kiloya sahiptir.


 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*