Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir
Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir

Survivor 2020’ye katılmış olan Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir? Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Adanaspor altyapı takım ile futbola başlamıştır. Adanaspor takımında yaklaşık 8 yıl kadar oynayan Sadık Ardahan Uzkanbaş, yaşamış olduğu bazı sakatlıklar sonrasında futbolu mecburen bırakmıştır.

Sadık Ardahan Uzkanbaş; vatani görevi için futbolu bıraktıktan hemen sonra askere gitmeye karar vermiştir. Askerlik görevini tamamlayan Ardahan Uzkanbaş, döndükten sonra yurt dışına çıkmaya karar vermiştir. 2 yıl kadar Dubai’de yaşadıktan sonra yeniden Türkiye’ye dönme karar alan Ardahan Uzkanbaş, 6 ay kadar da Kazakistan’a gitmiş ve orada yaşamıştır.

Yeniden Türkiye’ye dönen Sadık Ardahan Uzkanbaş; Acun Ilıcalı’nın yönetip sunmuş olduğu ve 16 Şubat 2020 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katılmıştır. Sadık Ardahan Uzkanbaş, bu yarışma içerisinde gönüllüler takımında yer almaktadır. Ardahan Uzkanbaş’ın takımı yani gönüllüler takımı içerisinde Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Tayfun Erdoğan, Nisa Bölükbaşı, Burak Yurdugör, Meryem Kasap ve Yasin Obuz bulunmaktadır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*