Ela Yörüklü Kimdir?

Ela Yörüklü Kimdir

1998 yılında dünyaya gelen Ela Yörüklü, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Kalk Gidelim” isimli dizide yaşamıştır. Peki Ela Yörüklü kimdir? Ela Yörüklü nereli ve kaç yaşında? Ela Yörüklü hakkında bilinmeyen tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar isimli dizide Ezgi komiser karakterine can veren Ela Yörüklü hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Ela Yörüklü kimdir? Ela Yörüklü kaç yaşında ve nereli? Oynadığı dizi ve filmler nelerdir?

Ela Yörüklü Kimdir?

Güzel Oyuncu Ela Yörüklü, 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde devam etmektedir. Aynı zamanda 35 Buçuk’ta Altan Gördüm’den oyunculuk dersleri almaya devam etmiştir.

Genç oyuncu Ela Yörüklü, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Kalk Gidelim” isimli dizide can verdiği Melisa karakteri ile yaşamıştır. Bu dizi oldukça büyük bir kitleye sahip oldu. Ve güzel oyuncu da hızla tanınmaya başlamıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan bu dizi sonrasında, 14. Sezonuna devam etmekte olan ve Kanal D’nin efsane dizilerinden biri olan “Arka Sokaklar” dizisinde Ezgi komiser karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Ela Yörüklü Oynadığı Diziler

  • 2019 – Arka Sokaklar (Ezgi Vural)
  • 2018 – Kalk Gidelim (Melisa)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*