Afili Aşk’ın Volkan’ı Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?

Afili Aşk’ın Volkan’ı Serkay Tütüncü Kimdir?

İlk profesyonel oyunculuk tecrübesini İnsanlık Suçu isimli dizide yaşayan oyuncu Serkay Tütüncü kimdir? Serkay Tütüncü kaç yaşında ve nereli? Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk isimli dizide Volkan karakterine can veren Serkay Tütüncü hakkında merak ettiğiniz tüm detayları biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Oyuncu Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’in ilçesi olan Tire’de doğmuştur. Futbola oldukça düşkün olan Serkay Tütüncü, Balçovaspor, Alaçatıspor, İzmir Emniyet ve İzmirspor takımlarında forma giymiştir. Öğrenimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamış olan oyuncu Serkay Tütüncü, 2016 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır.

Serkay Tütüncü’nün oyunculuğa ilk adımı Survivor yarışması bittikten hemen sonra gerçekleşmiştir. 2016 yılında gelen teklif üzerine TV8 ekranlarında yayınlanan Para Bende isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Hemen ardından 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu isimli dizi ile de oyunculuk kariyerine adım atmayı başarmıştır.

Oyuncu Serkay Tütüncü, Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk isimli dizide Volkan karakterine can vermiştir. Serkay Tütüncü 1.78 cm boyunda ve 76 kiloya sahiptir. Oyuncu Serkay Tütüncü kova burcudur.

Serkay Tütüncü’nün Rol Aldığı Diziler

2019 – Afili Aşk (Volkan Çekerek)
2018 – İnsanlık Suçu (Gökhan)


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*