Berkcan Güven Kimdir? Berkcan Güven nereli ve kaç yaşında?

Berkcan Güven Kimdir?

Berkcan Güven Kimdir? Berkcan Güven nereli ve kaç yaşında?

Yapmış olduğu Yeniden isimli şarkısının klibi ile adeta gündeme oturan ve aynı zamanda klibinde Aleyna Tilki’yi oynatan ünlü Youtuber Berkcan Güven kimdir? Berkcan Güven internet üzerinde araştırılan isimler arasına girmiştir. Berkcan Güven aslen nereli? Berkcan Güven kaç yaşında? Merak edilen tüm soruları biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Dijital video platformu olan Youtube üzerinde en çok kazanç sağlayan isimlerden birisi olan Berkcan Güven, Yeniden şarkısı için ekmiş olduğu klipte Aleyna Tilki’nin de kendisine eşlik etmesi ile oldukça araştırılmaya başlanmıştır. Peki Berkcan Güven kimdir?

Ünlü Youtuber Berkcan Güven 30 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası da Burhan Güven’dir. Babası Burhan Bey; hem gazetecilik hem de televizyonculuk yapmaktadır. Hepimiz de Burhan Bey’i Veda filmindeki muhteşem rolü ile tanımıştık. Hatırlayın; filmde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran Burhan Güven, farklı televizyon kanallarında da birçok seslendirme yapmıştır. Berkcan Güven, ismini BEGE olarak kısaltmıştır.

Aslında Vine uygulaması ile ün kazanan Berkcan Güven, bu ünü Youtube üzerine taşımıştır. Berkcan Güven, Youtube kanalını 1 Kasım 2014 tarihinde açmıştır. 2015 Eylül ayı itibariyle de sürekli video yüklediği kanal, 2018 yılının mart ayı itibariyle 3 milyon aboneye ulaşmıştır. Youtube kanalı içerisinde en çok izlenen video ise bir diss videosudur. Berkcan Güven’in “Youtube Benim İşim” isimli videosu 26 milyonun da üzerinde bir izlenme oranına sahip olmuştur.

Ünlü Youtuber Berkcan Güven Vine ve Youtube videolarının çoğunda ailesini kullanmaktadır. Anneannes ve kardeşi olan Baran ile birlikte çekmiş olduğu videoları çoktan sosyal medya üzerinde efsaneler arasına giriş yapmıştır. Son olarak Berkcan Güven, Işık Üniversitesi’nde Grafik Tasarım Bölümü’nde öğrenim görmektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*