Tuğba Çom Makar Kimdir?

Tuğba Çom Makar Kimdir

Günümüzde pek çok izleyicinin en sevdiği oyunculardan bir tanesi olan Tuğba Çom Makar ile ilgili akıllarda pek çok farklı soru da yer etmektedir. ‘‘Tuğba Çom Kimdir?’’ diye merak edenler için tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olarak bir kariyere sahip olan Çom, aslen Rize kökenli bir ailenin ferdi olarak dünyaya gelmiştir. 1990 yılında İstanbul ilinde doğmuş olan yıldız isim, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı mezunudur. Tiyatro oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğunun yanı sıra pek çok farklı geleceğe dönük projelerde de kendisine yer bulan usta isim, günümüzde halen devam eden birçok farklı televizyon ve sinema projelerinde de yer almaktadır.

‘‘Tuğba Çom Nerelidir?’’ diye merak edenler için; aslen Rize kökenli bir aileden gelen ve İstanbul doğumlu olarak yaşamını sürdüren Tuğba Çom Makar, Müjdat Gezen Tiyatrosu ve İstanbul Devlet Tiyatrosu bünyesinde sahnelenen pek çok farklı tiyatro eserinde de rol almıştır. Özellikle 2012 yılının ardından çeşitli sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde de görev almakta olan başarılı oyuncu, bilhassa son dönemde oynadığı pek çok farklı diziyle de gündemde kalmayı başarmıştır.

Oldukça Başarılı Bir Tiyatroculuk Kariyeri

Özellikle günümüzde kişisel yaşamı ve geçmişi ile ilgili akıllarda pek çok farklı soru bulunan Tuğba Çom Makar, 1990 yılında İstanbul ilinde doğmuştur. Rizeli bir ailenin ferdi olarak dünyaya gelmiş olan usta isim, özellikle 2016 yılında rol almış olduğu pek çok farklı tiyatro oyunuyla da gündeme gelmiştir. Sofi rolü ile oynadığı 2016 tarihli Gece Söyleyemedim tiyatrosu ile oyunculuk sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Çom, aynı yıl içerisinde Kundakçı isimli eserde Klementina rolünü de başarıyla oynamıştır. Bütün bu tiyatro eserlerinin yanı sıra pek çok farklı televizyon dizisi, sinema filmi ve televizyon programında da çeşitli görevler alan usta isim, günümüzde ekranların en çok sevilen yüzlerinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

2012 ve 2013 yılları arasında Benim İçin Üzülme isimli televizyon dizisinde 2 sezon boyunca Emine Demirci rolünü üstlenen Tuğba Çom Makar, 2014 yılı içerisinde de Serender isimli kısa filmde Anne olarak rol almıştır. Özellikle 2018 yılında rol aldığı Jet Sosyete isimli televizyon dizisindeki Yıldız Yüksel rolüyle gönüllerde taht kuran başarılı isim, Menajerimi Ara adlı popüler televizyon dizisinde de kendi ismiyle direkt olarak rol oynamıştır. Ayrıca 2021 yapımı Baht Oyunu isimli televizyon dizisinde de Nergis rolünü üstlenmiş olan usta oyuncu, özellikle Jet Sosyete isimli dizideki rolü ile akıllarda yer edinmiştir.

Son Dönemlerin ve Ekranların En Sevilen Yüzü

Günümüzde bilhassa geçmişi ile ilgili pek çok farklı merak edilen nokta bulunan ünlü oyuncu Tuğba Çom Makar, son zamanlarda ekranların en çok sevilen yüzlerinden bir tanesidir. Özellikle ‘‘Tuğba Çom Kaç Yaşındadır?’’ diye merak edenler için 1990 yılında doğduğu bilinen Tuğba Çom Makar, söz konusu bu tiyatro oyunları ve televizyon dizilerinin yanı sıra pek çok farklı sinema filmi ve televizyon programında da rol almıştır.

Özellikle 2021 yılı içerisinde gösterime giren Bizum Hoca 2 adlı sinema filminde de Cezmi Baskın, Mehmet Usta ve Erdem Baş gibi usta isimlerle birlikte oynama şansı elde eden başarılı oyuncu, 2015 yılında Komedi Türkiye isimli komedi temalı bir televizyon programında da kendi ismiyle direkt olarak oynamıştır. Özellikle günümüzde pek çok farklı televizyon dizisinde oldukça ikonik rollere imza atan Çom, yakın gelecekte de birçok farklı projede karşımıza çıkacaktır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*