Masumiyet Dizisinin Genç Oyuncusu Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir

Fox TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinin ilk bölümü oldukça iyi karşılandı. İzleyiciyi mutlu eden dizi sonrasında oyuncular da araştırılmaya başlandı. Masumiyet Dizisinin Genç Oyuncusu Serkay Tütüncü Kimdir? İşte Serkay Tütüncü’nün hayatı.

Serkay Tütüncü; 2018 yılında ekranlarda yayınlanan İnsanlık Suçu isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Serkay Tütüncü; 1991 yılının 7 Şubat gününde İzmir’in Tire ilçesinde dünyaya  gelmiştir. Lisans eğitimini de İzmir Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Serkay Tütüncü; futbolda da yetenekliydi. Balçovaspor, İzmirspor, Alaçatıspor ve İzmir Emniyet takımlarında forma giyme şansı bulmuştur. 2016 yılına gelindiğinde Serkay Tütüncü, Survivor isimli yarışmaya katılmıştır.

Serkay Tütüncü Kariyeri

Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü; Survivor macerasının ardından oyunculuk serüvenine başlamıştır. İlk olarak 2016 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan “Para Bende” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Masumiyet Dizisinin Genç Oyuncusu Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü’nün ilk dizi macerası ise 2018 yılında yayınlanan “İnsanlık Suçu” isimli dizi ile başlamıştır. Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan “Afili Aşk” isimli dizide Volkan isimli karakteri canlandırmıştır.

Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü; 2021 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır‘ın paylaşmış olduğu “Masumiyet” dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Dizide zengin bir Holding sahibinin oğlu olan İlker Ilgaz karakterini canlandırmaktadır.

Son olarak Serkay Tütüncü; 1.78 cm boyunda ve 76 kiloya sahiptir. Yakışıklı oyuncu Kova burcudur.

Serkay Tütüncü Oynadığı Diziler

  • 2018 – İnsanlık Suçu (Gökhan)
  • 2019 – Afili Aşk (Volkan)
  • 2021 – Masumiyet (İlker Ilgaz)

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*