Masterchef Ebru Has Kimdir?

Masterchef Ebru Has Kimdir

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında performansı ve takım çalışmaları ile dikkat çeken bir yarışmacı da Ebru Has’tır. Hayat hikayesi ve yarışmadaki yolculuğu ile oldukça dikkat çekmektedir. Peki Masterchef Ebru Has kimdir? Ebru Has kaç yaşında? Ebru Has nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz. İşte Masterchef Ebru Has‘ın hayatı.

Ebru Has, yaptığı yemekler, takım çalışmalarındaki yardımlaşması ile dikkat çeken bir Masterchef yarışmacısı olmayı başarmıştır. Ebru Has, 28 yaşında ve aşçılık mesleğini icra etmektedir. Masterchef Ebru Has‘ın bir voleybol yani sporcu bir geçmişi de bulunmaktadır.

Ebru Has, Masterchef Türkiye 2020 yarışmasına Balıkesir’den katılmaktadır. Ebru Has; kanser tedavisi de görmüş ve hastalığı yenmeyi başarmıştır. İlk elemelerde 3 şefin de evet oyunu almayı başarmıştır. Ardından yapılan üçlü düellolarda üst tura çıkmayı başarmıştır.

Masterchef Ebru Has; Eylem Gür ve Emre Aykaç ile yaptığı üçlü elemede bir Meksika tatlısı Churros’u 30 dakikalık sürede en iyi yapmayı başarmış ve 16 kişilik ana kadrosuna giriş yapmayı başarmıştır. 14 Eylül haftasında yeniden yapılan kaptanlık yarışması sonrasında kırmızı takımda yarışan Ebru Has, önceki hafta da eleme turuna kalmış ve oradan çıkmayı başarmıştı. Ebru Has, Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında son 7 kişi arasına kalmıştı. 6 Aralık Pazar gecesi yapılan üçlü eleme turunda, Mehmet Şef’in vermiş olduğu şef tabağında en başarısız olarak Masterchef Türkiye 2020 yarışmasından elenmiştir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*