Masterchef Ebru Has Kimdir?

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında performansı ve takım çalışmaları ile dikkat çeken bir yarışmacı da Ebru Has’tır. Hayat hikayesi ve yarışmadaki yolculuğu ile oldukça dikkat çekmektedir. Peki Masterchef Ebru Has kimdir? Ebru Has kaç yaşında? Ebru Has nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz. İşte Masterchef Ebru Has‘ın hayatı.

Ebru Has, yaptığı yemekler, takım çalışmalarındaki yardımlaşması ile dikkat çeken bir Masterchef yarışmacısı olmayı başarmıştır. Ebru Has, 28 yaşında ve aşçılık mesleğini icra etmektedir. Masterchef Ebru Has‘ın bir voleybol yani sporcu bir geçmişi de bulunmaktadır.

Ebru Has, Masterchef Türkiye 2020 yarışmasına Balıkesir’den katılmaktadır. Ebru Has; kanser tedavisi de görmüş ve hastalığı yenmeyi başarmıştır. İlk elemelerde 3 şefin de evet oyunu almayı başarmıştır. Ardından yapılan üçlü düellolarda üst tura çıkmayı başarmıştır.

Masterchef Ebru Has; Eylem Gür ve Emre Aykaç ile yaptığı üçlü elemede bir Meksika tatlısı Churros’u 30 dakikalık sürede en iyi yapmayı başarmış ve 16 kişilik ana kadrosuna giriş yapmayı başarmıştır. 14 Eylül haftasında yeniden yapılan kaptanlık yarışması sonrasında kırmızı takımda yarışan Ebru Has, önceki hafta da eleme turuna kalmış ve oradan çıkmayı başarmıştı.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir