Masterchef Walison Fonseca Kimdir?

Masterchef Walison Fonseca Kimdir

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının merak edilen isimlerinden birisi de Walison Fonseca olmuştur. Masterchef Walison; üçlü elemelerde elenmişti. Ancak Masterchef formatı gereği birkaç hafta elenen yarışmacıların yerine daha önce sonlarda elenen yarışmacılar getirilmektedir. 21 Eylül 2020 haftasında elenen Selin Öztürk Aydın yerine Walison Fonseca yarışmaya dahil olmuştur.

Yarışmanın 21 Eylül haftasında mavi takım kaptanlığını kazanan Uğur Deniz; kırmızı takım kaptanı olarak ta karşısına Emir Elidemir isimli yarışmacıyı seçmiştir. Yapılan seçimlerde en sona kalan yarışmacı Walison Fonseca da kırmızı takıma düşmüştür. Peki Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında dikkat çeken Walison Fonseca kimdir? Walison Fonseca kaç yaşında? Walison Fonseca nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Masterchef yarışmacısı olan Walison Fonseca, aktörlük ve oyunculuk mesleğini icra etmektedir. Bunun dışında yaklaşık 3 yıldır da Türkiye’de yaşamaktadır. Walison Fonseca; Brezilya’da Santos Sao Paulo’da dünyaya gelmiştir. 34 yaşında olan oyuncu Walison Fonseca; Melisa Pınar isimli Türk ile evlidir. Walison Fonseca; 11 yaşında ve Amaya isminde bir kız çocuğunun babasıdır. Walison Fonseca; Meksika, Amerika, Kore ve İtalya gibi ülkelerde yaşamıştır. Malta’da bir işe sahip olduğunu ancak İstanbul’a geldikten sonra aşık olduğunu söylemiştir.

Walison Fonseca; Ekim ayının ikinci haftasında oluşturulan takımlarda kırmızı takıma dahil olmuştu. Ardından 7 kişi olan takım haftayı 3 – 0 geri kapattı ve 1 kişi haricinde tüm takım eleme potasına gitti. 6 kişilik eleme sonunda son 3 kişi arasına kalan Walison Fonseca 11 Ekim 2020 akşamı Masterchef yarışmasından elenmiştir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*