Masterchef Özgül Coşar Kimdir?

Masterchef Özgül Coşar Kimdir

Masterchef Türkiye 2020 isimli yarışmada tartışılan ve performansı ile konuşulan diğer bir yarışmacı da Özgül Coşar olmuştur. Özgül Coşar, ilk 16 kadrosuna seçildikten sonra ilk hafta mavi takım kaptanı olmayı başaran Masterchef Uğur Yılmaz Deniz‘in kırmızı takım kaptanı olarak kendisini seçmesi ile yarışmaya daha da ısınmıştır. Yarışmadaki farklı tarzı, kıyafet ve kişiliği ile merak edilen kişiler arasında yer almaktadır. Peki Masterchef Özgül Coşar kimdir? Masterchef Özgül kaç yaşında? Masterchef Özgül nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

Özellikle Masterchef 2020 yarışması, her akşam internette birçok araştırılma yapılmasına sebep olmaktadır. Dolayısıyla mavi ve kırmızı takıp kaptanları, diğer yarışmacılar söylemleri ve yaptıkları ile dikkat çekerek daha çok sorgulanmaktadır. Peki Masterchef Özgül Coşar kimdir? 

Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısı olan Özgül Coşar; 36 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk annesi olan Özgül Coşar, ekmekçilik ve pastacılık bölümlerini bitirmiş ve eğitim almıştır. Masterchef yarışmasına da yaşadığı İstanbul’dan katılmıştır. Özgül Coşar, yapmış olduğu açıklamalarda, çocukları için doğum günlerini organize ettiğini ve yemek aşkının da buradan geldiğini söylemiştir.

Masterchef Türkiye 2020 yarışmacısı Özgül Coşar, kendini bildiğinden beri mutfakta olduğunu da söylemiştir. Yemeklerdeki hızı ve koordineli davranışları ile de oldukça avantajlı durumda olduğunu söylemiştir. Masterchef yarışmasına katılmasını da çocuklarından birisi istemiştir. Özgül Coşar; ilk turda yaprak pirzola ve humus yemeği ile 2 evet oyu alarak yarışmaya seçilmiştir. Özgül Coşar; başarılı tabakları ile son 4 yani beyaz önlükler ile yarışmaya kalmıştır. 27 Aralık Pazar gecesi yapılan elemede Emir ile son ikiye kalmış ve yarışmadan elenmiştir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*