Onurhan Kahya Kimdir?

Onurhan Kahya Kimdir

25 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Onurhan Kahya kimdir? Bir şirket sahibi olan Onurhan Kahya, aynı zamanda bir fotomodel ve işletmecidir. İşte Onurhan Kahya’nın hayatı.

1995 yılında eğitim hayatına başladı. İlk lisans eğitimini Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamladı. Fotomodellik mesleğine ilk adımları da yine bu yıllarda attı. 2013 senesinde kazanıp girdiği 2.lisans eğitimi olan Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümündeki eğitimini iş ve sektör amaçlı gittiği İstanbul seyahati sebebiyle yarıda bıraktı.

Onurhan Kahya İş Hayatı

2014 yılında İstanbul’daki iş hayatı başladı. 2014-2016 yılları arasında seçkin ajanslarda modellik, proje ve reklam müdürlüğü, kurumsal ve köklü şirketlerde satış ve pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu.

2016 yılında İstanbul’dan ayrılıp İzmir’e geri döndü. 2016 yılından itibaren İzmir’de hem şirket işlerinde hem de ajans işlerinde aktif olarak görev aldı. Bu yıllarda özellikle şirket görevlerinde birçok makale yazmış, tecrübe ve bilgilerini ast kademelerindeki çalışanlarıyla paylaşarak sektörüne ve şirketine nitelikli kişiler kazandırmıştır.

Yine aynı tarihlerden bu yana modellik hayatını da başarılı bir şekilde sürdürmüş, birçok markanın katalog ve ürün çekimlerinde ayrıca açılışlar, fuarlar ve organizasyonlarda da rol almıştır.

Onurhan Kahya’nın aynı zamanda çeviri – tercümanlık ve sektörel makale – yayın işleri üzerine kurmuş olduğu “OK Corporate Solutions” adında bir de şirketi bulunmaktadır. Günümüzde aktif olarak hem kurumsal şirketlerde hem de ajanslarda profesyonel çalışma hayatına devam etmektedir .


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*