Gizem Aydın Kimdir?

Gizem Aydın Kimdir

Gizem Aydın ekranlara ilk kez Stil Avcıları adlı moda programıyla çıkmıştır. Burada ünlülere karşı Melekler Takımı’nda yarışmış ve tavırları, hareketleri ve duruşu ile dikkat çekmiştir. Bu yüzden yoğun olarak Gizem Aydın kimdir diye merak edilmeye başlanmış, hayranları Gizem Aydın nerelidir ya da Gizem Aydın kaç yaşındadır gibi aramalara ağırlık vermişlerdir.

Hayatına çok yönlü olarak devam eden Gizem Aydın hakkında bütün merak edilenleri sizler için araştırdık ve derledik. İşte Gizem Aydın hakkında merak edilenler.

Gizem Aydın Kariyeri

Gizem Aydın 24 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yani İstanbullu ünlülerden birisidir. Ailesi yıllar önce Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç etmiş, bu yönüyle Bulgaristan göçmeni bir ailenin çocuğudur.

Gizem Aydın küçük yaştan beri modaya ilgi duymuş ve bunun için özel moda eğitimleri almıştır. Stil Avcıları yarışmasında kendisini asi tarzın temsilcisi olarak tarif etmiş, yarışmadan önce bunu yansıtacağının sinyallerini verdiği gibi yarışma sırasında da dediğini yansıtmayı başarmıştır.

Gizem Aydın Mesleği Nedir?

Gizem Aydın’ın katıldığı Stil Avcıları programı Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuş, jüri üyeleri arasında Hakan Akkaya, Uğurkan Erez ve Demet Şener yer almıştır. Aydın’ın rakibi olan Yıldızlar takımında İdi Naz Kaluç, Berna Keklikler, Berna Arıcı, Şebnem Schaefer ve Fatoş Seğmen yer almıştır.

Gizem Aydın günümüzde iş sektöründe aktif olarak yer almakta, yarışmalar ve moda faaliyetleri haricinde gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*