Yüsra Geyik Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Yüsra Geyik Kimdir?

Yüsra Geyik Kimdir? Biyografi ve Hayatı

Magazin severler tarafından sorulan Yüsra Geyik kimdir soruları internette oldukça araştırılmaktadır. Yaklaşık 13 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncusu Yüsra Geyik, Ozan Güven ile el ele görüntülenmiştir. Peki Yüsra Geyik kimdir? Yüsra Geyik kaç yaşındadır? Yüsra Geyik hakkında merak edilen tüm detayları yazımız içerisinde bulabileceksiniz.

Yüsra Geyik kaç yaşında? Yüsra Geyik nereli? Gibi sorular oldukça araştırılmaya başlanmıştır. Kendisinden 15 yaş büyük olan Ozan Güven ile el ele görüntülendikten sonra daha da konuşulmaya başlanan, Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncusu ve Hüsnü Çoban’ın kızı olan Zeliş yani Yüsra Geyik kimdir?

Güzel oyuncu Yüsra Geyik, 1990 yılının 21 Haziran günü Samsun’da doğmuştur. İlkokula Samsun’da başlayan güzel oyuncu, ikinci yılında ailesinin İstanbul’a taşınması sebebiyle Ataköy’deki 60. Yıl İlköğretim Okulu’nda eğitim hayatına devam etmiştir. Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncusu Yüsra Geyik, henüz dördüncü sınıftayklen, okullarında yapılan tiyatro kursu ile tiyatro hayatına başlamıştır.

Yüsra Geyik eğitimine Sanat Tasarım Fakültesi’nde devam ederek, tamamlamıştır. Güzel oyuncu henüz 13 yaşında iken kameralarla tanışmıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Hayat Bilgisi dizisinde yaşayan Yüsra Geyik, Arka Sokaklar dizisinde popülerliği kazanmıştır. 2006 yılından bu yana devam etmekte olan Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın kızı olan Zeliş karakterine can vermektedir.


 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*