Masterchef Serhat Doğramacı Kimdir?

Masterchef Türkiye 2020 programı her yıl olduğu gibi bu yıl da çarpıcı isimlerle yayına başlamıştır. Masterchef ana kadrosunda yani son 16 yarışmacı arasına katılan bir isim de Serhat Doğramacı’dır. Serhat Doğramacı; oldukça merak edilen ve araştırılan yarışmacıların arasında yer almaktadır. Peki Masterchef Serhat Doğramacı kimdir? Masterchef Serhat kaç yaşında? Masterchef Serhat nereli? Sorularının cevaplarını biyografimiz içerisinde bulabileceksiniz.

16 kişilik kadrosu belli olan Masterchef yarışmacıları her Pazartesi günü yeni bir kaptanlık yarışı yapmaktadır. Yarışmanın favori isimleri arasında Serhat Doğramacı da bulunmaktadır. Yarışmacının hem performansı hem de hakkındaki bilgiler oldukça araştırılmaktadır. Serhat Doğramacı; 23 yaşındadır. Mesleği aşçılık olan Serhat Doğramacı, Masterchef yarışmasına İstanbul’dan katılmıştır. Serhat Doğramacı; 9 – 10 yıldır meslekte olduğunu söylemektedir.

Masterchef Serhat Doğramacı‘nın Masterchef serüveni de nişanlısının kendisini zorlaması ile katılmak istememiş. Yarışmacıları da beğenmeyerek katılım sağlamamıştır. O sebeple Masterchef 2020 yarışmasına katılmıştır. Hatta Masterchef Serhat; geçen seneki Masterchef Cemre ile Amerika Utah’ta birlikte çalışmıştır. Masterchef Serhat; Cemre’nin çalışma stilini beğenmediğini de dile getirmiştir. Önceki sezonda Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını söylemiştir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir